Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?

-

Off-Topic - Sağlık - 800) {this.width=800;this.alt='Orijinal boyutu icin tiklayin';}" onmouseover="if(this.alt) this.style.cursor='pointer';" onclick="if(this.alt) window.open('http://www.sonsayfa.com/resimler/68000/68727.jpg');" border="0" /> Telefon seksi Adice gözükebilir ama erkekler basit canavarlardır. Hiç beklemediği bir anda onu arayın ve en seksi sesinizle 'Seni düşünüyordum" deyip telefonu kapatın. Ama telefonu sevgilinizin açtığından emin olun! 800) {this.width=800;this.alt='Orijinal boyutu icin tiklayin';}" onmouseover="if(this.alt) this.style.cursor='pointer';" onclick="if(this.alt) window.open('http://çorap.gen.tr/wp-content/uploads/2009/03/jartiyer.jpg');" border="0" /> Jartiyer Naylon çorap ve pantolon askılarını severiz. İç çamaşırınızıGeri Dön   Wardom.Org > Off-Topic > Sağlık

 
Eski13-02-2010, 14:39   #1
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser
Wink Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?Telefon seksi


Adice gözükebilir ama erkekler basit canavarlardır. Hiç beklemediği bir anda onu arayın ve en seksi sesinizle 'Seni düşünüyordum" deyip telefonu kapatın. Ama telefonu sevgilinizin açtığından emin olun!Jartiyer


Naylon çorap ve pantolon askılarını severiz. İç çamaşırınızı jartiyerin üstüne giyin. Bu şekilde seksi jartiyerinizi açığa çıkarırlar. Bu aklımızı kaçırmamıza neden olabilir.

Temiz bırakın


Epilasyon önemlidir çünkü sokulmak ve öpmek için daha çok yer vardır. Temiz ve pürüzsüz olun!

Görsel olarak teşvik edin


Gözlerinin içine bakarak striptiz yapın ve onun dizlerinin üzerine çöküp aciz kalmasını izleyin. Markaları ya da pahalı jartiyerleri düşünmenize gerek yok. Kıyafet onu heyecanlandıracaktır ama iş kıyafetlerinizle bile onun kalbinin yerinden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Açık olun


Bu kolay olmanız gerektiği anlamına gelmez. Erkekler nerede duracaklarını bildikleri sürece mücadeleden hoşlanırlar. Eğer ona birşey yaptırmak istiyorsanız sizin ne kadar dürüst olduğunuzu test edecektir ve sizi memnun etmek için hevesli olacaktır.

Şaşırtın!


Onu duşa gönderin ve seks için hazırlanın! En özel kıyafetlerinizi ve ateşli halinizi alın. Odaya geri geldiğinde çok şaşıracaktır.

Onu yeniden şaşırtın!


İşten döndüğü zamanı ayarlayın ve onu en seksi iç çamaşırlarınızla ya da onun sevdiği bir kıyafetle karşılayın. Paltosunu çıkartmasını bekleyin ve üzerine atlayın!Onu neyin heyecanlandırdığını bulun


Eğer konuşlan biri değilse, neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için ellerinizi kullanın. Ortalıkta oyalanın ve nasıl karşılık verdiğini görün.Ellerini kullanması için ona rehberlik edin


Erkeğinize sizi neyin heyecanlandırdığını göstermek onu tahrik edecektir. Size verdiği zevki gördüğünde güveni artacaktır ve rahatlayacaktır.

Kısıtlamalarınızı kaldırın


Onun ellerinde çılgınlaşın bu davete hayır demeyecektir. Utangaç işe liderliği elinize alın onun içindeki en mükemmel erkeği ortaya çıkartabilirsiniz.

Onu güçlendirin

Birdenbire ilginizi en hassas noktasına çevirin (ki burası oldukça hassastır). Bu onu çok mutlu edecektir ve etkili orgazm olacaktır.Direk pozisyonu


Penisini tuttuğunuzda elinizi sadece yukarı ve aşağı doğru hareket ettirmeyin. Elinizle bütün penisini sarın ve yukarı ve aşağı doğru bükün. Değişik bir el tekniği arıyorsanız, bu pozisyon hem onu çok tatmin edecektir hemde sizin için daha az yorucudur. Avuç içlerinizi yağlayın, iki elinizi penisine götürün. Sizin kol kaslarınız gelişeceği gibi o da, iki elinizi kullanmanızın hazzını yaşayacaktır.

Karıştırın


Kadınlar karışık orgazm severler. Aynı anda birçok bölge ile ilgilenilmesinden hoşlanırlar. Aynı şeyler erkekler için de geçerlidir. Penisini sadece tek bölge gibi düşünmeyin. Değişik hazlar yaşayacağı karışık parçalar gibi düşünün. Elinizi kullanmanız çok iyidir fakat buna bir de
dilinizi katarsanız çok mutlu olacaktır.

Onunla konuşun


Erkeklerin çoğu organlarının boyu, eni ve çekiciliği konusunda endişelenirler. Ona ne kadar beğendiğinizi anlatın ve harekete geçin. İnanın ilgisini çekecektir!

Seçenekler sunun


Elinizi kullandığınızda ona nereye boşalmak istediğini sorun.Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

Sızlanmayın


Seks sırasında söylenip sızlanmayın. Sadece odaklanın ve doğru yönlendirin.

Testisleri ile oynayın


Sekse mükemmel bir şekilde başlamak ve noktalandırmak istiyorsanız nazikçe testislerini çekerseniz yaşayacağı orgazmın şiddeti artacaktır.69 pozisyonundan utanmayın


Bu pozisyonda acemiyseniz bayanın üstte olacak şekilde deneyin. Böylece partnerinizin iki elide boşta kalacaktır ve sizi daha fazla tahrik edebilir.

Yutkunmak!


Çilek, ananas, karpuz gibi meyvelerle seksin tadını değiştirir. Bira, kırmızı et ve kahveyi düşünmeyin.

Yavaşça başlayın


Partneriniz henüz sertleşmemişken onu ellerinizle tahrik edin. Bu onun sertleşmesine yardımcı olacaktır.

Erkeğinizin egemen olmasına izin verin


Partnerinizle farklı pozisyonlar deneyin. Masa, banyo veya mutfak bir seçenek olabilir Kendinizi ona bırakın! Erkekler için bu görünüm mükemmeldir ve egemen olduklarını düşündükleri için kendilerini güçlü hissederler.

Acele ettirmeyin


Daha sonra hemen olmuş bitmiş gibi aniden durmayın ve temizlenmeye gitmeyin. Bazı erkeklerin penislerinin ucu çok hassastır. O size ne zaman durmanız gerektiğini söyler. O söyleyene kadar bırakın orgazmın zevkine varsın. Ve yüzünüzde iğrenme ifadesi olmasın. Ona bakarak gülümseyin.Öpücükle sonlandırın


Seksten sonra onu tutkulu bir şekilde öpün.

Övmek ve değerlendirmek arasındaki farkı bilin

Yatakta gerçekten iyiyse bunu öğrenmeli ama eksikse bunu nazikçe söyleyin. Eleştirinizde yapıcı olursanız egosunu zedelememiş olursunuz.

Yağlandırıcı


Kondom kullanırken, su bazlı yağlandırıcı kullanın. Bu bize kolaylık sağlar. Aynı yağlandırıcıyı kondomun dışına da sürün bu daha yumuşak olmasını sağlar.

Yumuşak dokunuş


Bir sürü yastık alın, yükseklik ve enlerine dikkat edin. Seks sırasında ekstra destek için bu yastıkları kullanabilirsiniz. Bu değişik açılar ve değişik pozisyonlar yaratmamızı sağlar.

Sandalye


Favori pozisyonlardan biri erkeğin bir sandalyede bayanın da erkeğin kucağında oturmasıdır. Bu iki taraf içinde rahat bir şekilde dibe girme fırsatı sağlar.

Bayanlar üstte


Erkeğinizi belinden kavrayın ve üste geçin. Eğer ipeksi iç çamaşırı giymişseniz, her oturup kalktığınızda aradaki duygu tahrik edici olacaktır.

Bütün pozisyonları deneyin


Eğer aynı şeylerden sıkıldıysanız yeni bir pozisyon önerin. Atletik seks bütün sportmen erkeklerin içinde yatar. Ayak uyduramasa bile sizin gayretinizle tahrik olacaktır.

Anal seks


Anal seksi tercih ediyorsanız bundan zevk almanız için ona engellerini anlatın ve yeniden denemeyi düşünün. Hassas sinir uçlarınız uçta yer alır. Yavaşça hareket etmek gerekir. Dikkatli olun!

Bağlayın


İlk esaret: siz ya da partnerizin bağlanmak konusunda biraz paranoyaksa basitçe el bileklerini ve ayak bileklerini bağlayın. Eğer bağlanmaktan hoşlanmıyorsanız tuzak korkusu yaşamak yerine kısıtlanmanın bütün heyecanını yaşayacaksınız.

Oyuncaklarınızla oynamasına müsade edin


Oyuncakları dahil etmek istiyorsanız partnerinize mutlaka sorun. Onları sizin üzerinizde kullanmasına izin veriyorsanız risklerini de değerlendirin ve dikkatli olun.

Derinlik


Seks oldukça tahrik edicidir. Onunla tek vücut olmaya çalışın. Keyif alın ve derinliklerde kaybolun!

Düzenleyen Artser : 13-02-2010 21:51.
 
anahtar kelimeler     0
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?
anahtar kelimeler:

erkekler ne tur sex ten hoslanir, kadınlar sekste neyi sever, kadin sekste nelerden hoşlanir, erkekler sexte encok neyi sever, kadınlar sexte hangi pozisyondan hoşlanır resimli, kadinlar nasil oral seksden xoslanir, eregin yatakta en cok hoslandigi, erkekler anal seksten hoşlanırmı, erkekler sekste neler sever, erkekler sevısırken nelerden hoslanır.

penis nelerden hoşlanır, erkeklr sexte ne sever, kadınlar ençok hangi sex pozisyonlarından hoşlanırlar, erkekler hangi sevişme pozisyonundan hoşlanır, sekste erkek neyi sever, fareler nelerden hoşlanır, erkeklerin seks halinde neler sever, sevısırken erkek nelerden hoslanır, tahrik edici pozisyonlar.

erkeksekstenesever, erkekler hangi pozisyoyonlardan hoslanir, erkekler seks aninda neden hoslanir, kadınlar ne tür sexten hoşlanır, erkek seskte neleri sever, erkekler neden bu kadar sexi, kadınlar yatakta hangi pozisyonu sever, erkek sexde nedyden etkılenır, erkekler sexste ne sever.

erkek sexste en cok neyi sever, erkekler anal seksten neden hoslanir, erkek nasil sexden hoslanir?, kadınlar en çok hangi.sexs pozisyonundan hoşlanır, erkekler sexde en cok neleri sever, erkekler sekse ne sewerler, erkek sekste en cok.neleri sever, erkekler sex yaparken neyden zevk alır, erkekler sexde ne sewer.

erkekler sekste en cok neyı sever, erkek ne tur seksten hoslanmaz, erkekler sexde ne tur kadindan hoslanir, erkekler bileklerden hoslanirmi, karılar nasılsex hoslanır.., erkekler sekste en cok neden hoslanir, erkekler sekste neleri severerkekler sekste neleri sever, erkekler sekste en cok neyi sever, erkekler en cok seksde neyı sever.

erkekler sexde neyı sever, seks yaparken erkekler cok ne sewer, erkeklerın sexte hoşlandıkları, erkekler seksde en cok neyi sever, erkeklerin sevişmede hoşlandığı şeyler, bir erkek yatakta nelerden hoşlanır, sexs yaparken erkekler en cok neyden zevk alır, erkekler oral sex de nelerden hoşlanır, sexsde erkekler neyden hoşlanır.

kizlar analdan hoslanirmi zevk, erkeklerin en cok hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkek sexte en çok neyi sever, kadınlar nasıl sexi sever, erkekler sexste en cok neyi sewer, erkekler en cok neyden hoslanirlar, seks yaparken erkekler nelerdn hoşlanr, erkekler sevişirken hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkekler nelerden hoşlanir sexte.

erkelr neden seks cok sever, erkekler seks yaparken en cok neyden hoslanirlar, kadin sexste en cok neyde zevk alir, erkekler sex yaparken neyden hoslanır, erkeğin sex sırasında hoşlandıkları, erkekler seks yaparken en cok neyden hoşlanır, erkekler seksde nelerden hoşlanır, erkekler en cok nasıl sexten hoslanır, bır erkek sexde nelerden hoslanır.

erkekler yatakta ne gıbı seyler sever, erkekler en cok neden hoşlanır yatakta, erkekler sexs anında nelerden hoşlanır, erkek cinsellikte ne sever, erkek sevisirken hangi pozisyondan hoslanir, erkeklerin hoşlandığı sexler nelerdir, erkekler yatakta ne pozisyon sever, sex esnasında erkek nelerden hoşlanır, sex sirasinda erkek neyden hoslanir.

ne tür seksten nasıl hoşlanır, erkekler sexte ne severler, erkek hangi seksi daha cok sever, erkeklerin sekste hoşlandiği şeyler, erkekler sex sirasinda en cok neyden hoslanir, seks sırasında erkek nelerden hoşlanır, erkekler sekste en çok neleri sever, kızlar anal sex yaparken hoşlanır mi, kadinlar sex yaparken neyden hoslanir.

erkekler bayanlarin nelerinden hoslanirlar, erkekler seks sirasinda nelerden hoslani, sex sirasinda erkekler nelerden hoslanir, erkekler hangi tur sexten hoslanir, erkeklerin sexte sevdiği şeyler, erkekler sekxte en çok nelerden hoşlanır, erkekler masil sex ten hoslani, erkekler sekste en çok neyı sever, kadınlar sekste neyi cok sever.

erkek seskte neyi,sever, erkekler sexde neleri sever, erkekler neden oral sexi sever, erkekler nasıl sanal seksten hoşlanır, erkekler seksde nelerden hoşlanırlar, erkek ler hangi pozisyon lar dan hoşlanır, sevısırken erkekler neyı sever, erkek sexte neden hoşlanır, erkekler sexte nelerden hoslanirlar.

erkekler cinsellikde neyi sever, erkekler sexde nelerdem hoslanir, kadinlarnedenhoslanir, bir erkek neyden hoşlanır neyden hoşlanmaz, erkekler en cok kadinlarin neyinden hoslanir, erkekler bayanların en cok neyınden hoslanırlar, erkekler sekste ençok neyi sewer, erkek seks esnasında neden hoşlanır, kızlar hangi sexlerden hoşlanır.

sexste erkekler neyi sever, erkek sekste hoşlandığı pozisyonlar, erkekler nasıl seksten hoilaanır, sex sirasinda erkekler nelerdrn hoslanir, erkekler nasil kadinlardan hoslanirerkekler yatakta nasil kadinlardan hoslanir, sevişmede kadının hoşlandığı şeyler izle, erkekler hangi pozisyonlardan hoslanır resim, sex yaparken erkekler neyden hoşlanır, sevişmede erkek en çok nelerden hoşlanır.

erkegin sevisirken hoslandiklari yaptiklari seyler, erkekler sex yaparken nelerden hoşlanir, erkekler hangi sevisme pozisyonundan hoslanir, yatakta erkekler neden hoşlanır, kızlar cinsellikte en çok neyden hoşlanırlar, erkekler sekx te en çok nelerden hoşlanırlar, erkekler sevisirkennelerden hoslanir, sex sırasında erkekler nelerden hoşlanır, sex sırasında kadınlar nelerddn boslnir.

sevismede erkekler nelerden hoşlanır, erkekler sekst yaparken nelerden hoşlanır, erkekleer ytakta en cokneyden hoslanir, sexte erkekler ne sever, erkekler sexde neden hoşlanırlar, erkekler nasıl oral sexi sever, erkekler hangi sexden hoslanir, erkekler seks de en çok neyden hoşlanır, erkekler sex sever.

erkek iliskide nelerden hoslanir resimli anlatim, erkekler sekste neyi cok seviyorlar, klzlar hızlı sekstenmi huşlanr yuksa yavvaşmı, erkekler hangi sekx pozisyonlarindan hoslanir, erkekelr sexste hangi pozisyondan zevk alir, erkek sex yaparken nelerden hoşlanır, erkekler neden ask yerine seksi secer, sevişirken erkeklerin hoşlandığı sesler, bayanlar hangi seks şeklinden hoşlanır.

erkekler nelerden hoşlanır sex yaparken, resimli erkkler sevisirken nelelerden hoslanir, sex yaparken erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler seks yaparken kadinin hangi hareketinden hoslanir, erkekler sekste en çok ne severler, kadınlar hangi tür sexten hoşlanır, kadinlar sexde en çok hangi pozisyonlardan hoslanir, yattakta erkekler neden oslanir, sexde erkeklerin sevdiği pozisyonlar foto.

erkekler ne tur camasirlardan hoslanir, erkek sexde neyden zevk alir, sexsever, erkekler seks te en cok neyı sever, erkeklerin hoslandigi sex, bir erkek neden hoşlanır, erkekler nasil sex ten hoslanir, sexde erkekler neyi sever, erkekler cinsellıkte hangi pozisyon sever.

erkeklerin sex yaparken hoşlandığı şeyler, kadin memesi emilince neden hoslanir, erkekler sexste neyi sever, erkekler sexteneyisever, kizlar sex yaparken nerelerinden hoslanir, sex sırasında kadınların en çok hoşlandığı pozisyon, oral sekste erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler hangi sex hoslanir, kadinlar encok sexste nelerden zevk alir.

sevisirken erkekler neden hoslanir, erkeklerın oral sexte en cok hoslandıgı yer, sekste erkeklerin hoslandigi seyler, kadın sex yaparken en çok neyden hoşlanır, erkekler sexste neyden hoslanir, erkekler cinsellikte hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkek sex de nerden hoslanir, erkekler seksde neyi seviyorlar, kadinlar hangi sex pozisyondan hoslani.

erkekler sexde nerelerden. hoslanir, erkekler sex yaparken ne sever, erkekler sekte neyi sever, esim nelerden hoslanir, erkeğin hoşlandığı sevişme, mobil kadınlar anal sexten hoşlanırmı, erkek nasil sexsden hoslanir, erkekler neden cinselliği severler, erkekler oral sekste nelerden hoslanir.

wrkekler sex yaparken.nelerden hoslanir, erkekler sexte nelwri severler, erkekler yatakta nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır, erkekler ilişkide en cok neden hoşlanırlar, sexde kizlar nasil pozizyon severler, seks yaparken yatakta erkeklerin hoşlandığı sözler, kadınlar sexsde encok neyi sever, erkeklerın sexde hoslandıkları, ney severler.

erkekler hangi pozisyondan hoşlanir, sex sirasinda erkek neden zevk almaz, kızlar analdan hoşlanırlar, rrkekler sekste ne sever, sevısırken erkek kadının ne sesınden hoslanır, bir erkeği nasil sexten hoslanir, kizlar oral sex neyden hoslanir, kadin sexte neyi sever, kadınlar sekste neyı sever.

erkekler sex neler hoslanir, erkekler sexs yaparken nelerden hoşlanırlar, erkekler sex te en cok neyi sever, erkeklerin seksde en cok hoslanir, erkekler en cokneyden zevk alırlar, sex te erkekler hangi pozizyonu sever, kızlar sekste neyı sever, erkek en cok sex yaparken nerden hoslanir, erkekler neden hoslanir sexs yaparken.

erkekler sexte en cok neden hoslanir, erkeklerin sexde en hoslandigi, erkekler oral sexte nelerden hoslanir, sevişirken erkeğin sevdiği şeyler, kadınlar sex sırasında nelerden hoşlanırlar, erkekler en çok hangi pozisyonda orgazm olmaktan hoslaniyorlar, erkekler sexde nelerden hoşlanmıyor, kızlar pozisyondan hoşlanıyor, erkekler oral seks sirasinda nelerden hoşlanır.

kadınların sevdiği pozisyonlar, erkekler ne tur bir sexden hoslano, sex te erkegin hoşlandıkları, ön sevişmede erkeğin hoşlandığı şeyler, erkek neden cinselligi cok sever, erkekler sekste nelerden hoşlenır, bir erkek bayanda sex yaparken nelerdn hoşlanır, erkeklerin sekste hoslandigi seyler, erkekler neyden hoslanirim.

erkeklerin sexte neleri sever, bayanların seks sırasında nelerden hoşlanır, erkekler bundan zevk alıyor sex, erkekler sex sirasinda nelerden hoslanir, erkekler sexte en cok neyden zevk alır, erkekler seksten hoşlanir, kadinsex sirasinda neresinden zefk alir, erkekler sexste neylerden hoşlanırlar, erkekler sevişirken hangi hareketlerden hoşlanırlar.

sexde erkekler neler hoslanir, yatakta hangi pozisyonları sever erkekler seks, erkekler sexde neyi sewer, erkeklerin hoşlandıgı sex posizyonlar nelerdir, bayanlar seks yaparken hangi pozisyonlardan hoşlanır, erkekler hangi pozisyondan hoşlanır resımlı goster, erkekler sekste hangi pozisyonu sever, erkekler neden sexden hoslanir, erkeklerin yatakta en çok hoşlandığı şeyler.

cinsellikte erkekler nelerdn hoşlanır, erkekler sex neden hoslanir, erkeklerin yatakta hoslandigi seyler, erkeklerin sevişirken neyden hoşlanır, sexs de erkek hangi sesleri sever, erkekler hangi pozisyondan en cok hoslanir, erkekler bayanların neresınden hoslanır, erkekler sex de nelerden hoslanirlar, erkekler sexte neleei sever.

erkekler cınsellikte neyden hoşlanır, erkekler nasil sexsever, erkeklerı en cok nasıl sex sever, sexsde erkek en cok neyden zevk alir, erkek sexte neyi sevmez, kızlar seks yaparken neyden hoşlanır, erkeğin sevisirken en çok sevdiği sey, erkekler neden oral sexten hoslanir, erkekler neyden hoslanır sexde.

seksi-erkekler-den-hoşlanır, erkek masil sexden hoslanir, 101 seks pozisyonu, erkekler sex te ne sever, erkekler seks esnasında en çok neresinden hoşlanır, bi erkek en çok neyden hoşlanır, erkekler sex esnasinda neyden zevk alir, erkekler geceleri nelerden hoslanirlar, cinsellikte erkeklerin hoşuna giden pozisyonlar.

erkek sexste ne sever, erkekler sekste ne sewer, erkekler hangi pozisyon sex sever, bi erkek sexde nelerden hoslanır, erkek neden hoslanır vıdeo, erkeğin penisinde sevişirken hoşlandığı şeyler, erkekler hanki sekstenhoşlanır, erkeken nasıl sexten hoşlanır, erkekler hangi seks pozisyonlarından hoşlanmaz.

erkekler nelerden hoşlanır cinsellikte, erkekler nasil ic camasirindan dan hoşlanır, erkekler sevisirken en cok neden hoslanir, bu erkek sekste.com neyi sever, kadinlar sexte en cok neden hoslanir videolu, erkekler sexte nelerden hoşlanır penisleri nasıl harekete geçer resimli hareketli anlatım, erkek en cok neyden hoslanir, sex yaparken erkekler neyi sever, erkekler en çok sexste neyi sever.

erkekler nasil sevisten hoslanir izle, erkekerin hoşlandigi sexsi bayan pozisyonları, kadinlar seks yaparken nelerden hoslanir, sex sırasında erkek nelerden hoşlanır, erkekler sexde neler severler, erkekler sevişirken nelerden hoşlanır sözlük, erkekler sekste ne severler, bir erkek penisi nelerden hoşlanır, kadınlar sexde en cok neyden zevk alır.

kadın sexs yaparken neden hoşlanır, erkekler sekste en çok nelerden hoşlanır, sex te erkekler nelerden hoşlanır, sekste erkeklerın hoslandıgı seyler, kadinencok hangisexsi,sev, kadınlar hangi sexden hoşlanır, erkekler en cok hangi cinsel pozisyon sever, sexde erkeklerin sevdiği seyler, erkek sevişirken en çok neden hoşlanır.

erkekler sevişirken neyden hoslanırlar, erkekler en çok hangi seksi haraketleri sever, erkek nasil sesk den hoslanir, erkekler ne tür seks, sexte erkegin hoslanacagi hareketler, sex yaparken erkeklerin hoşlandığı şeyler nelerdir, erkekler sexsi nasıl sewer, erkekler oral sekx yaparken en çok neyden hoşlanırlar, erkeklerin yataktahoslandigi seyler.

erkeklerin yataktahoslandigi pozisyonlar, sex yaparken kadınların çok hoşlandığı neler resim, Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar?.


Eski13-02-2010, 14:45   #2
4MAT
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 4MAT

süper paylaşım sağol
 

Eski13-02-2010, 14:46   #3
Fоx
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Fоx

Böyle güzel bilgilendirici konu için teşekkürler artser

Çaylaklar için eğitici içeriğe sahip
 

Eski13-02-2010, 19:39   #4
Hypnose
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Hypnose

Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

 

Eski13-02-2010, 19:41   #5
dockhanger
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - dockhanger

cok terbiyesizsiniz varya
 

Eski13-02-2010, 19:47   #6
61burak6161
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 61burak6161

kadınlar için öncelik sevişmektir...
 

Eski13-02-2010, 21:24   #7
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi dockhanger Mesajı Göster
cok terbiyesizsiniz varya
Huyumuz kurusun..
 

Eski13-02-2010, 21:33   #8
SylarGray.
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - SylarGray.

Sık kullanılanlara ekliyorum, teşekkürler
 

Eski13-02-2010, 21:54   #9
4MAT
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 4MAT

bence her şeyden önce kiminle seviştiğiniz önemli

zevk için mi yoksa aşık olduğunuz kişiyle tutkulu bir seks için mi?
 

Eski13-02-2010, 22:02   #10
manyakuz28
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - manyakuz28

çok utandırıcı +kkkk
 

Eski14-02-2010, 10:33   #11
farego
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - farego

Güzel bir bilgi

Bi kadında en çok dikkatimi çeken jartiyer :P
 

Eski14-02-2010, 10:40   #12
bennybenassi..
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - bennybenassi..

forumumuzun abazan delikanlısı,jonior haydar dümen ine teşekkürler
 

Eski14-02-2010, 11:20   #13
3qU!Noc
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - 3qU!Noc

Eline saglik abi

Degerlendirilmeyebalindi zamani gelince pratikde uygulanacak zamani gelince INS
 

Eski14-02-2010, 11:26   #14
RebelFa1con
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - RebelFa1con

Jartiyere bayılırım
 

Eski14-02-2010, 11:32   #15
pentimento
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - pentimento

bunların hepsini bilen ve alımlı bir bayan bulmak için neler yapmak gerekli ?

birde onu anlatsan


eline sağlık
 

Eski14-02-2010, 11:32   #16
@kay
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - @kay

okurken bile fena oldum
 

Eski14-02-2010, 11:40   #17
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi pentimento Mesajı Göster
bunların hepsini bilen ve alımlı bir bayan bulmak için neler yapmak gerekli ?

birde onu anlatsan


eline sağlık
Ukrayna'ya git....
 

Eski19-02-2010, 22:20   #18
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

1. Dışarı çıktığınızda iç çamaşırı giymeyin ve bunu onun kulağına fısıldayın, bir an önce eve gitmek için can atacağına eminiz.

2. Ona özel bir striptiz şov yapın.

3. Tartıştığınız zamanlar bile seksten uzak kalmayın, kızgınken normalden çok daha fazla ateşli olabilirsiniz.

4. Seks sırasında zevk aldığınızı belirten sesler çıkarmaktan çekinmeyin ve ona iltifat edin.

5. Yatak odasının sınırlarını aşmaya istekli olun; salondaki kanepede, halının ya da masanın üzerinde sevişin.
6. Kegel egzersiziyle bu bölgedeki kaslarınızı geliştirin.

7. Nasıl bir seks istediğinizi sevgilinize açıkça söyleyin. Romantik ve yavaş mı, yoksa vahşi mi?

8. Sıcak sürprizler hazırlayın. Örneğin doğum gününde ona yapmak istediklerinizi yazın ve kartonları evin her bir köşesine saklayın. Onları buldukça sizinle birlikte olmak için çıldıracaktır.

9. Denemek istediğiniz pozisyonları küçük kağıt parçalarına yazın ve çekiliş yapın.

10. Birlikte banyo yapmanın keyfine varın, küveti hoş kokulu yağlarla ve kokularla doldurup içine atlayın.
11. Ellerinizi omurgası üzerinde dolaştırın. Parmaklarınızla kasıklarına dokunun. Sonra onun sizin vücudunuz üzerinde gezinmesine izin verin. Vücutlarınızın zevk noktalarını keşfetmek, ikinizin bir sırrı paylaşması gibidir.

12. Partnerinizle peş peşe nefes alıp vermek, heyecan seviyenizin aynı oranda artmasına ...yardımcı olur. Nefes alıp verişlerinizi senkronize hale getirin.

13. Giyinip soyunurken sizi izlemesini sağlayın. İnanın, sadece seyretmek bile erkelerin aklını başından alır.

14. Sevgilinizin göğüs uçlarına dokunmayı ihmal etmeyin. Vücutlarındaki bu bölge çok hassastır ve dokunulması pek çok erkeği tahrik eder.

15. Ön sevişmeyi kısa tutmayın ve mümkün olduğunca heyecanı arttırın.
16. En sevdiğiniz koku ve tatlarla, kendinize en çok yakıştırdığınız giysilerle, sizi en mutlu hissettiren şarkılarla kendinizi motive edin. Yaptıklarınızın, üzerinizdeki etkisine ve bu şekilde kendinizi ne kadar çekici hissedeceğinize inanamayacaksınız.

17. Şehvet dolu bir konsantrasyon yaşamak için sizi havaya sokacak müzik, ve romantik bir aydınlatmaktan kaçının. İhtiyacınız olan şey; kimi zaman sessizlik ve karanlıktır. Sevgilinizi okşarken, onun neler hissettiğini düşünün. Ona iyice sokularak onun kokusunu hisedin.

18. Yatak odanızı gizli bir saraya dönüştürün. Yatağınızı büyük yumuşak yastıklarla, etrafını ise kokulu mumlarla süsleyin.

19. Sizin kendinize göre önemsemediğiniz cümleler çoğu zaman sevgiliniz için baştan çıkarıcı olabilir.

20. Seksi fanteziler yaratmakta erkeklerin üstüne yoktur. Erkekler bir yana kadınların da fantezileri var. Bu nedenle bu fantezileri paylaşmanız sevgiliniz için mutluluk verici olacaktır.
21. Vücudunuzu ne kadar iyi tanırsanız, kendinizle o kadar barışık olursunuz. Gizli zevk bölgelerinizi keşfederek sevgilinizle paylaşmanız aşkınızı mutlu ve iletişime açık bir ilişki yapacaktır.

22. İç çamaşırı ve yüksek topuklu ayakkabılarla ona görsel şov yaşatın.

23. En seksi yerinizin neresi duğunu keşfedin. Sonra da dolabınızı o seksi bölgenizi ön plana çıkaracak giysilerle doldurun. Günün ilk saatlerinde sizi en güzel halinizle görmek, akşama kadar aklından çıkmamanızı sağlayacaktır.

24. Yatak odanıza ayna yerleştirin ki kendinizi seyredebilin. Sevişirken vücutlarınızın nasıl uyum halinde hareket ettiğini görün.

25. Sevgilinize birlite bir erotik film seyretmeyi teklif edin. Cesaretiniz ona çekici gelecek hem de bunu sizden duyduğu için mutlu edecektir. Filmin sonrası da size kalsın!
26. Sabahın ilk saatlerinde sevişmek şehvetli olabilir. Çünkü yarı ayık yarı uykulu olduğunuzda daha korumasız, daha içgüdülerinize bağlı olursunuz.

27. Gözlerinizi bağlayarak sevişmeyi deneyin. Birbirinizi görmeyince daha heyecanlı bir tecrübe yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

28. Aklına seks getirmek için evde ortalık yerde erotik dergiler bırakın. Ya da önceden kararlaştırdığınız bir komedi filmi yerine erotik bir film kiralayın.

29. Cinsel hayatınızdaki en iyi seks tecrübenizin hangisi olduğunu konuşun. Bir liste hazırlayın. Seçtiğiniz birini deneyin ve üzerine eklemeler yapmaya çalışın.

30. Arabasının sileceklerine sıkıştıracağınız şehvetli mesajlar ve işe gitmeden vereceğiniz tutkulu öpücük, bilinçaltında onun geceye konsantre olmasını sağlayacaktır.
31. Sevişirken ışıkları açık bırakın. Erkeklerin görsel açıdan uyarıldığını sevdiğini aklınızdan çıkarmayın. Sevişirken her şeyi görmek isterler. Denedikten sonra sizin de hoşunuza gidecektir.

32. Dudaklarınızı hafifçe aralayın ve vücudunun belirli bir bölgesine değdirin. Nefes vermeye başlayın. Sıcak nefesiniz onu uyaracaktır.

33. Ellerinizi kullanmadığınız zaman yaratıcılığınızı zorlayın. Vücudunuzun farklı kısımlarını kullanarak birbirinize zevk verme yollarını bulun.

34. Seviştikten sonra o havayı devam ettirmeye çalışın. Beraber duş alın ve sarılarak uyuyun. Sevgiliniz seviştikten sonra da sizinle birlikte olmayı arzulayacaktır.

35. Sevgilinizle çıplak olarak birbirinizin yüzünü görecek şekilde oturun. Küçük dokunuşlarla parmak uçlarınızı sevgilinizin yüzünde ve boynunda gezdirin. Dokunuşlarınızı omzuna doğru indirerek sürdürün.
36. İsteklerinizi uygun yolla dile getirmenin bir yolunu bulmalısınız. Kulağına istediğinizi fısıldayın. Bu davranışla erotik ilgisini belli bir konuya çekmiş olursunuz ama bundan utanmayın. Çünkü o anda tek istediği sizi mutlu etmektir.

37. Rutine girdiğinizi hissettiğinizde farklı yerlerde seks yapmak ya da farklı fanteziler denemek aşkınıza heyecanı geri getirecektir. Konforlu bölgenizden çıkmak zor olsa da arada sırada yenilikler denemelisiniz.

38. Ön sevişmeyi kısa tutarsanız, seks doyurucu ama çabuk biten bir akşam yemeğine benzer. Ancak ön sevişme yöntemlerinizi çeşitlendirirseniz, cinsel hayatınız gece boyunca süren bir partiye benzeyecektir.

39. Duygu dolu romantik bir dekorda aşkın bambaşka olduğunu bilmelisiniz. İlk önce telefonların fişini çekin, ortamı fazla değil loş bir ışıkla aydınlatın ki, göz teması kurmak mümkün olsun. Birbirinizin gözlerine bakabilmek, sevişme sırasında birbirinize daha yakın hissetmenizi sağlar.

40. Isı kaslarınızın gevşemesine yardımcı olur. Birlikte sıcak bir banyo yapın. Sıcak su kaslarınızı rahatlatıp, cildinizin dokunmaya daha hassas olmasını sağlar.
41. Seks sırasındaki mükemmel, harikasın, devam et gibi kelimelerin doğal afrodizyak olduğunu unutmayın.

42. Onunlayken ne kadar rahat olduğunuzu göstermek için, ışığı kapamadan ve müzik açık seks yapın.

43. Vücudunuzu gösterecek pozisyonları tercih edin. Üzerine çıkın, sırtınızı geriye yatırın, göğüslerinizi ön plana çıkarın.

44. Sıcak sürprizler hazırlayın. Özel bir günde onunla evin içinde buluşmak için sözleşin. İçeri girdiğinizde üzerinizdeki trençkotun içinde hiçbir şey olmadığını kemerinizi çözerek anlamasını sağlayın.

45. Hızlı sevişmeler çok daha ateşli olabilir. Çünkü bu tür sevişmelerde bir takım yapmacık duygular bulunmaz. Her şey doğal ve tutku doludur. Erkekler genellikle bundan hoşlanırlar.
46. Gecenin karanlığında, kimsenin olmadığı bir sokakta, açık havada ona bir öpücük verin.

47. İlk gece heyecanınızı hatırlıyor musunuz? Benzer bir heyecan etkisi yaratmak için soyunmaktan vazgeçip iç çamaşırlarınızı çıkarma zevkini partnerinize bırakmaya ne dersiniz.

48. Tırnaklarınızla 8 çizerek sırtından ayak parmaklarına doğru inin. Ayaklarına gelince başparmakla ikinci parmak arasındaki bölgeye hafif bir masaj yapın. Sonrada erkeklerde son derece hassas olan topuklarına masaj yapın.

49. Aromatik yağı avuçlarınıza damlatın ve ona rahatlatıcı bir masaj yapın. Kullandığınız yağın kokusu ve rahatlama hissi sizden başka bir şey düşünememesini sağlayacaktır.

50. Gündelik sohbetlerinizde sık sık kullandığınız bir kelime seçin ve o kelimeyi her duyduğunuzda birbirinize dokunmayı kararlaştırın.
 

Eski19-02-2010, 22:26   #19
_Officer_
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - _Officer_

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster
Huyumuz kurusun..
koptum..
 

Eski19-02-2010, 22:28   #20
SezginKeskin7
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - SezginKeskin7

Ön sevimede önemlidir...
 

Eski19-02-2010, 22:30   #21
qabRieL
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - qabRieL

Bana gerekmez bunlar ben seks için değil sevmek için seviom be aga
 

Eski19-02-2010, 22:36   #22
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi qabRieL Mesajı Göster
Bana gerekmez bunlar ben seks için değil sevmek için seviom be aga
Ben önce "sevmek" için seviyorum sonra (.......) seviyorum dermişim..
 

Eski19-02-2010, 22:43   #23
Military Gang
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Military Gang

kalite kalite ..
 

Eski19-02-2010, 22:50   #24
devrimkemal
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - devrimkemal

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi qabRieL Mesajı Göster
Bana gerekmez bunlar ben seks için değil sevmek için seviom be aga
sev-(i)ş-mek sevgiyi, sevmeyi alçaltan değil tamamlayan bir eylemdir, histir. bu açıdan bakarsak gayet hoştur insanın sevdiğiyle olması. lakin seks olarak düşünürsek haklısın. sevişmekle seks yapmak arasında yeterince fark vardır
 

Eski19-02-2010, 22:57   #25
qabRieL
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - qabRieL
Talking

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi zromeo Mesajı Göster
sev-(i)ş-mek sevgiyi, sevmeyi alçaltan değil tamamlayan bir eylemdir, histir. bu açıdan bakarsak gayet hoştur insanın sevdiğiyle olması. lakin seks olarak düşünürsek haklısın. sevişmekle seks yapmak arasında yeterince fark vardır
Seks olarak asla düşünmüyorum

Sizin gibi seks manyağı değilim kardeşim
 

Eski19-02-2010, 23:12   #26
emter
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - emter

Bilgilendirici bir konu ama tek tarafın bilinçlenmesi bi işe yaramaz
 

Eski19-02-2010, 23:21   #27
devrimkemal
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - devrimkemal

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi qabRieL Mesajı Göster
Seks olarak asla düşünmüyorum

Sizin gibi seks manyağı değilim kardeşim
bu konuyuda elizabeth için okumuyorsun heralde kardeşim
ayrıca seks manyağı şeklinde itham edilmek gerçeği yansıtmadığı için pek hoşuma gitmez..
 

Eski19-02-2010, 23:24   #28
iskoprix
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - iskoprix

ya gidip denicez bakıcaz karsıdaki mal anlamıo , kızım bak ben okumstm bir yerde gel deneyelimmi dicem olmaz abi öyle ya bırak zamana bırak ak git ya ak git düm düz yol
 

Eski21-02-2010, 15:28   #29
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi iskoprix Mesajı Göster
ya gidip denicez bakıcaz karsıdaki mal anlamıo , kızım bak ben okumstm bir yerde gel deneyelimmi dicem olmaz abi öyle ya bırak zamana bırak ak git ya ak git düm düz yol
zamanla oda öprenir.çıktısını al konunun okuttur ona..
 

Eski21-02-2010, 15:49   #30
APPaLLoSa
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - APPaLLoSa

Burhan Altıntop'un Deyimiyle ; Kadın Olsun,Nefes Alsın yeter
 

Eski21-02-2010, 18:18   #31
devrimkemal
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - devrimkemal

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi APPaLLoSa Mesajı Göster
Burhan Altıntop'un Deyimiyle ; Kadın Olsun,Nefes Alsın yeter
kadın olsun nefes alsın "Makbule" geçer diyorsun yani
 

Eski21-02-2010, 19:25   #32
ZerzavatçI
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - ZerzavatçI

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Artser Mesajı Göster


Telefon seksi


Adice gözükebilir ama erkekler basit canavarlardır. Hiç beklemediği bir anda onu arayın ve en seksi sesinizle 'Seni düşünüyordum" deyip telefonu kapatın. Ama telefonu sevgilinizin açtığından emin olun!Jartiyer


Naylon çorap ve pantolon askılarını severiz. İç çamaşırınızı jartiyerin üstüne giyin. Bu şekilde seksi jartiyerinizi açığa çıkarırlar. Bu aklımızı kaçırmamıza neden olabilir.

Temiz bırakın


Epilasyon önemlidir çünkü sokulmak ve öpmek için daha çok yer vardır. Temiz ve pürüzsüz olun!

Görsel olarak teşvik edin


Gözlerinin içine bakarak striptiz yapın ve onun dizlerinin üzerine çöküp aciz kalmasını izleyin. Markaları ya da pahalı jartiyerleri düşünmenize gerek yok. Kıyafet onu heyecanlandıracaktır ama iş kıyafetlerinizle bile onun kalbinin yerinden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Açık olun


Bu kolay olmanız gerektiği anlamına gelmez. Erkekler nerede duracaklarını bildikleri sürece mücadeleden hoşlanırlar. Eğer ona birşey yaptırmak istiyorsanız sizin ne kadar dürüst olduğunuzu test edecektir ve sizi memnun etmek için hevesli olacaktır.

Şaşırtın!


Onu duşa gönderin ve seks için hazırlanın! En özel kıyafetlerinizi ve ateşli halinizi alın. Odaya geri geldiğinde çok şaşıracaktır.

Onu yeniden şaşırtın!


İşten döndüğü zamanı ayarlayın ve onu en seksi iç çamaşırlarınızla ya da onun sevdiği bir kıyafetle karşılayın. Paltosunu çıkartmasını bekleyin ve üzerine atlayın!Onu neyin heyecanlandırdığını bulun


Eğer konuşlan biri değilse, neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için ellerinizi kullanın. Ortalıkta oyalanın ve nasıl karşılık verdiğini görün.Ellerini kullanması için ona rehberlik edin


Erkeğinize sizi neyin heyecanlandırdığını göstermek onu tahrik edecektir. Size verdiği zevki gördüğünde güveni artacaktır ve rahatlayacaktır.

Kısıtlamalarınızı kaldırın


Onun ellerinde çılgınlaşın bu davete hayır demeyecektir. Utangaç işe liderliği elinize alın onun içindeki en mükemmel erkeği ortaya çıkartabilirsiniz.

Onu güçlendirin

Birdenbire ilginizi en hassas noktasına çevirin (ki burası oldukça hassastır). Bu onu çok mutlu edecektir ve etkili orgazm olacaktır.Direk pozisyonu


Penisini tuttuğunuzda elinizi sadece yukarı ve aşağı doğru hareket ettirmeyin. Elinizle bütün penisini sarın ve yukarı ve aşağı doğru bükün. Değişik bir el tekniği arıyorsanız, bu pozisyon hem onu çok tatmin edecektir hemde sizin için daha az yorucudur. Avuç içlerinizi yağlayın, iki elinizi penisine götürün. Sizin kol kaslarınız gelişeceği gibi o da, iki elinizi kullanmanızın hazzını yaşayacaktır.

Karıştırın


Kadınlar karışık orgazm severler. Aynı anda birçok bölge ile ilgilenilmesinden hoşlanırlar. Aynı şeyler erkekler için de geçerlidir. Penisini sadece tek bölge gibi düşünmeyin. Değişik hazlar yaşayacağı karışık parçalar gibi düşünün. Elinizi kullanmanız çok iyidir fakat buna bir de
dilinizi katarsanız çok mutlu olacaktır.

Onunla konuşun


Erkeklerin çoğu organlarının boyu, eni ve çekiciliği konusunda endişelenirler. Ona ne kadar beğendiğinizi anlatın ve harekete geçin. İnanın ilgisini çekecektir!

Seçenekler sunun


Elinizi kullandığınızda ona nereye boşalmak istediğini sorun.Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

Sızlanmayın


Seks sırasında söylenip sızlanmayın. Sadece odaklanın ve doğru yönlendirin.

Testisleri ile oynayın


Sekse mükemmel bir şekilde başlamak ve noktalandırmak istiyorsanız nazikçe testislerini çekerseniz yaşayacağı orgazmın şiddeti artacaktır.69 pozisyonundan utanmayın


Bu pozisyonda acemiyseniz bayanın üstte olacak şekilde deneyin. Böylece partnerinizin iki elide boşta kalacaktır ve sizi daha fazla tahrik edebilir.

Yutkunmak!


Çilek, ananas, karpuz gibi meyvelerle seksin tadını değiştirir. Bira, kırmızı et ve kahveyi düşünmeyin.

Yavaşça başlayın


Partneriniz henüz sertleşmemişken onu ellerinizle tahrik edin. Bu onun sertleşmesine yardımcı olacaktır.

Erkeğinizin egemen olmasına izin verin


Partnerinizle farklı pozisyonlar deneyin. Masa, banyo veya mutfak bir seçenek olabilir Kendinizi ona bırakın! Erkekler için bu görünüm mükemmeldir ve egemen olduklarını düşündükleri için kendilerini güçlü hissederler.

Acele ettirmeyin


Daha sonra hemen olmuş bitmiş gibi aniden durmayın ve temizlenmeye gitmeyin. Bazı erkeklerin penislerinin ucu çok hassastır. O size ne zaman durmanız gerektiğini söyler. O söyleyene kadar bırakın orgazmın zevkine varsın. Ve yüzünüzde iğrenme ifadesi olmasın. Ona bakarak gülümseyin.Öpücükle sonlandırın


Seksten sonra onu tutkulu bir şekilde öpün.

Övmek ve değerlendirmek arasındaki farkı bilin

Yatakta gerçekten iyiyse bunu öğrenmeli ama eksikse bunu nazikçe söyleyin. Eleştirinizde yapıcı olursanız egosunu zedelememiş olursunuz.

Yağlandırıcı


Kondom kullanırken, su bazlı yağlandırıcı kullanın. Bu bize kolaylık sağlar. Aynı yağlandırıcıyı kondomun dışına da sürün bu daha yumuşak olmasını sağlar.

Yumuşak dokunuş


Bir sürü yastık alın, yükseklik ve enlerine dikkat edin. Seks sırasında ekstra destek için bu yastıkları kullanabilirsiniz. Bu değişik açılar ve değişik pozisyonlar yaratmamızı sağlar.

Sandalye


Favori pozisyonlardan biri erkeğin bir sandalyede bayanın da erkeğin kucağında oturmasıdır. Bu iki taraf içinde rahat bir şekilde dibe girme fırsatı sağlar.

Bayanlar üstte


Erkeğinizi belinden kavrayın ve üste geçin. Eğer ipeksi iç çamaşırı giymişseniz, her oturup kalktığınızda aradaki duygu tahrik edici olacaktır.

Bütün pozisyonları deneyin


Eğer aynı şeylerden sıkıldıysanız yeni bir pozisyon önerin. Atletik seks bütün sportmen erkeklerin içinde yatar. Ayak uyduramasa bile sizin gayretinizle tahrik olacaktır.

Anal seks


Anal seksi tercih ediyorsanız bundan zevk almanız için ona engellerini anlatın ve yeniden denemeyi düşünün. Hassas sinir uçlarınız uçta yer alır. Yavaşça hareket etmek gerekir. Dikkatli olun!

Bağlayın


İlk esaret: siz ya da partnerizin bağlanmak konusunda biraz paranoyaksa basitçe el bileklerini ve ayak bileklerini bağlayın. Eğer bağlanmaktan hoşlanmıyorsanız tuzak korkusu yaşamak yerine kısıtlanmanın bütün heyecanını yaşayacaksınız.

Oyuncaklarınızla oynamasına müsade edin


Oyuncakları dahil etmek istiyorsanız partnerinize mutlaka sorun. Onları sizin üzerinizde kullanmasına izin veriyorsanız risklerini de değerlendirin ve dikkatli olun.

Derinlik


Seks oldukça tahrik edicidir. Onunla tek vücut olmaya çalışın. Keyif alın ve derinliklerde kaybolun!
Baba uçmuşsun ya sen

Nasıl elit olduğunu anlıyorum şimdi

Kızma lütfen espri yapmaya çalıştım
 

Eski21-02-2010, 21:19   #33
FrankCastle
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - FrankCastle

okurken bile şey oldum ya paylaşım süper eline sağlık hocam.
 

Eski23-02-2010, 04:28   #34
...KemaLisT...
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - ...KemaLisT...

güzel süper olmuş jartiyer güzel olur he
 

Eski23-02-2010, 04:44   #35
KeyO
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - KeyO

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi punisheromer Mesajı Göster
okurken bile şey oldum ya.
Ney

......
 

Eski24-02-2010, 12:19   #36
B0Z0
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - B0Z0

iş kıyafetlerinizle bile onun kalbinin yerinden çıkmasını sağlayabilirmiş

denemek lazım her yer ve zamanda ama bunları bilecek bi kadın da şart
 

Eski25-02-2010, 00:33   #37
Insanity
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Insanity

mutlu son olmayacak bu gidişle
 

Eski03-03-2010, 12:58   #38
Artser
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - Artser

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanity Mesajı Göster
mutlu son olmayacak bu gidişle
Acele etme gün gelir olur..
 

Eski07-03-2010, 03:00   #39
emirdagli-efsane
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - emirdagli-efsane

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hypnose Mesajı Göster
Doğru açı


Seks yaparken doğru açı kullanın. Hareketli olmanız zevki artırır. Ancak sakatlanmamaya dikkat edin.

nasil bi sakatlik olur ki
 

Eski07-03-2010, 03:04   #40
HacKiNq
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - HacKiNq

Çok Sexy ßi PayLaşım TşkLer.
 

Eski07-03-2010, 03:04   #41
RUDEBOY
 
Erkekler sekste nelerden hoşlanır, kadınlardan neler bekliyorlar? - RUDEBOY

yavastan ker.... e dönüyor burası artık ohşşşş

http://www.wardom.org/showthread.php?p=2928318

bu konudakilerle fentezilerini yapın artık

Düzenleyen RUDEBOY : 07-03-2010 03:07.
 

Kapalı Konu

Şu Anda Konuyu Görüntüleyenler: 2 (0 üye ve 2 misafir)
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şuan saat: 03:34.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)pvp serverler, ukash, Maç Özetleri, diğer yarım son bölüm, kırmızı shop, dövme, kız oyunları


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Wardom Internet Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Wardom hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için webmaster \@wardom.org adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) gün içerisinde Wardom yönetimi olarak tarafımızca gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.